Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
400x300 17μm θερμική ενότητα καμερών LWIR μη ψυχόμενη με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Μη ψυγεία LWIR θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και μέγεθος pixel 12μm
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
PAL/NTSC μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών με το συνεχές ζουμ 1~8X
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Πυρήνας θερμικής κάμερας υπερύθρων καθαρής εικόνας 640x512/17μm για ADAS
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Θερμική ενότητα καμερών σειράς ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή 400x300/17μm LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| Υλικό: | Οξείδιο βανδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
Υψηλός πυρήνας NETD <30mk ενότητας καμερών ευαισθησίας υπέρυθρος θερμικός
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Μικροσκοπική υπέρυθρη Microbolometer κάμερα LWIR 256x192 12um FPA
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 700mW |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μοντέλο θερμικής κάμερας 120×90/12μm χωρίς ψύξη για κινητές εφαρμογές, συνδεδεμένο με smartphone
| Τύπος: | Θερμική κάμερα σε μέγεθος τσέπης |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 120×90/12μm |
Μεγάλος πυρήνας 1280x1024 12μM καμερών σειράς μη ψυχόμενος θερμικός για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο οριζόντια 30mK καμερών LWIR για ADAS
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

