Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
PLUG612 Θερμική μονάδα κάμερας χωρίς ψύξη VOx LWIR 640x512/12μm για κάμερα παρακολούθησης
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 12μm μακρύς πυρήνας καμερών κυμάτων υπέρυθρος για τη βιομηχανική μέτρηση θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 / 17μm Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής για κάμερα παρακολούθησης
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
iMC212 Μη ψυχόμενη μονάδα υπερύθρων με ανάλυση 256x192 και κατανάλωση ισχύος 300mW για ενσωμάτωση σε κινητές συσκευές
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρή συστοιχία εστιακού επιπέδου LWIR |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Οικοδόμηση του πυρήνα 640x512/17μm θερμικής λήψης εικόνων ενότητας καμερών IR επιθεώρησης
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x36,6mm |
Ενισχυμένος πυρήνας καμερών σαφήνειας και ακρίβειας HD 1280x1024 θερμικός
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα κάμερων ασφαλείας με LWIR 640x512 12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Μη ψυγεία θερμικής υπέρυθρης κάμερας παρακολούθησης LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
400x300 17μm θερμικός πυρήνας κάμερων ασφαλείας με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |

