Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Τμηματικός λιμένας πυρήνων 640x512 14um καμερών ΒΡΑΧΙΟΝΩΝ SDK μη ψυχόμενος υπέρυθρος ελεγχόμενος
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
OEM ψυγείο MWIR 320x256/30μm υπέρυθρη κάμερα
| Τύπος: | Ψυχμένες ενότητες AD |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 640x512 12μM καμερών μακροχρόνιες υπέρυθρες ακτίνες κυμάτων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 1280x1024 12μm καμερών για την ασφάλεια & τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ποσοστό πλαισίων: | 25Hz |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 640x512/12µM καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Χωρίς Ψύξη 256x192 / 12μm Για AIoT
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
640x512/12μm Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας μικρού μεγέθους για ωφέλιμα φορτία UAV
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ελαφρύς μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 8~14μm καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 640x512/12µM καμερών για την ενισχυμένη διαφάνεια
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

