Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Ενότητα κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 400x300 μη ψυχόμενη
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Θερμική κάμερα πυρόσβεσης Μη ψυγμένη θερμική μονάδα LWIR 640x512/12μm
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
Θερμική ενότητα 400x300/17μm καμερών LWIR με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| NETD: | <30mK |
|---|---|
| Βάρος: | ≤77 γρ |
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
PLUG612 μη ψυχόμενος πυρήνας 640x512 12μm καμερών LWIR με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
Υψηλά θερμικά κάμερα ασφαλείας δροσισμένο ενότητα HgCdTe 640x512 15μm ποσοστού MWIR πλαισίων
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |

