Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
640x512 / πυρήνας ενότητας καμερών 17μm υπέρυθρος με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x33,6mm |
Δροσισμένες cOem ενότητες 320x256 30μm καμερών υπέρυθρη ενότητα καμερών
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12μm Ενότητα υπέρυθρης κάμερας για drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512/12μm Drone Infrared Camera Module για την επιθεώρηση της ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤40mk |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Πυθροκόκκινη κάμερα της σειράς PLUG-R Κεντρική μη ψύκνωτη θερμική κάμερα 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~550℃ |
| NETD: | <30mK |
384x288 / 17μm υπέρυθρη καμερών ενότητας σειρά ν-οδηγών πυρήνων μη ψυχόμενη για το ασφαλές Drive
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα συμβατή με smartphone Module 120×90/12μm Αψυκτη υπέρυθρη κάμερα
| Τρόπος εστίασης: | Ελεύθερη εστίαση |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Όνομα προϊόντος: | Θερμική κάμερα συμβατή με smartphone |
Μη ψυγεία θερμικής παρακολούθησης LWIR Camera Module 640x512 8~14μm LW
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μονάδα θερμικής κάμερας 400x300 17μm LWIR Uncooled with Industrial Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

