Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Μίνι μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 400x300/12μm
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρος |
iMC112 Μικροσκοπική ενότητα υπέρυθρου 120×90/12μm Μη ψυγμένη θερμική ενότητα χωρίς εστίαση και με ρυθμό καρέ 25Hz για κινητές συσκευές
| Τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής μονάδας |
|---|---|
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 120x90/12μm |
| Τρόπος εστίασης: | Ελεύθερη εστίαση |
GAVIN615B ενσωματωμένη θερμική ενότητα καμερών κάμερων ασφαλείας MCT MWIR συμπαγής
| Τύπος ανιχνευτή: | Ψυγμένος ανιχνευτής υπερύθρων MCT |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS046 |
| Ψήφισμα: | 640x512 |
Θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς ενότητας καμερών υψηλής ανάλυσης cOem IR
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
MCT MWIR Ανιχνευτής Υπέρυθρων Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Μη ψυχόμενος πυρήνας υπέρυθρης κάμερας LWIR 256x192 12μm + Φακός 3.2mm για κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα κάμερων ασφαλείας LWIR 256x192/12μm θερμική
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Βάρος: | 8.9g±0.5g (συμπεριλαμβανομένου του φακού 3.2mm) |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
iLC212 Uncooled LWIR Infrared Thermal Module 256x192 για Θερμική Κάμερα Ασφαλείας
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Υπέρυθρη θερμική ενότητα 640x512 9Hz 60Hz κάμερων παρακολούθησης LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |

