Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Γκοφρετών βιομηχανικός IR επιπέδων συσκευάζοντας μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας ανιχνευτών LWIR
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
Μονάδα θερμικής κάμερας για την ανίχνευση της αυξημένης θερμοκρασίας του δέρματος 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μοντέλο θερμικής κάμερας LWIR για την ανίχνευση πυρετού 400x300/17μm για ιατρική διάγνωση
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
OEM MCT MWIR Υψηλής ανάλυσης ψυγμένη μονάδα κάμερας 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Ενότητα κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 400x300 μη ψυχόμενη
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Μη ψυχόμενη ενότητα 400x300 κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
PLUG612 Uncooled LWIR Camera Core 640x512 12μm with Clear Thermal Imaging
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
100Hz ρυθμός εικόνας MWIR Θερμική απεικόνιση Ενότητα ψύξη HgCdTe 640x512/15μm
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Θερμική Κάμερα LWIR Χωρίς Ψύξη PLUG612 640x512/12μm
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |

