Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
1280x1024 / μη ψυχόμενος FPA ανιχνευτής 12μm για τα θερμικά κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
640x512 15μm γρήγορη ολοκλήρωση RoHS ενότητας MCT δροσισμένη MWIR εγκεκριμένο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Μικρός πυρήνας θερμικής κάμερας LWIR ενσωματωμένος σε drones 640x512 12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υψηλή ευαισθησία πυρήνων καμερών MCT MWIR με τον πίνακα εγγύτητας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Θερμικός πυρήνας 640x512/12μm καμερών HD LWIR για την επιθεώρηση δύναμης ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ελαφρύς πυρήνας καμερών 120x90/17μM θερμικός για τη μέτρηση θερμοκρασίας ανθρώπινου σώματος
| Ψήφισμα: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | 20℃~50℃ |
LC130 θερμικός πυρήνας καμερών με το μη ψυχόμενο ανιχνευτή 120x90/17μM για τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+400℃ |
Φορητή θερμική κάμερα απεικόνισης χωρίς ψύξη με ανάλυση 120x90 και διασύνδεση USB2.0 για βιομηχανική όραση
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Κεραμικός πυρήνας 384x288 12μM καμερών συσκευασίας μη ψυχόμενος LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 384X288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Εγχειρίδιο θερμικής κάμερας 4V ~ 6V με σταθερή εστίαση 19mm/24mm
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |

