Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος πυρήνας υπέρυθρης κάμερας LWIR 256x192 12μm + Φακός 3.2mm για κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμικός πυρήνας 640x512/12μm καμερών HD LWIR για την επιθεώρηση δύναμης ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 17μm θερμικός πυρήνας κάμερων ασφαλείας με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα κάμερων ασφαλείας LWIR 256x192/12μM θερμική
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Βάρος: | 8.9g±0.5g (συμπεριλαμβανομένου του φακού 3.2mm) |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εγχειρίδιο εστίασης 640x512 Ανάλυση Μικροβολόμετρος Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
Μη ψυχόμενη ενότητα 256x192 καμερών LWIR μίνι για τα κάμερα παρακολούθησης θερμικής λήψης εικόνων
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 70 mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Δρομολόγια χωρίς ψύξη LWIR θερμική μονάδα με 640x512 12μm VOx μικροβολόμετρο
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17μM καμερών LWIR θερμικός για την οικοδόμηση της επιθεώρησης
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα κάμερων ασφαλείας με LWIR 640x512 12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 καμερών LWIR για την οικοδόμηση της ασφάλειας HVAC
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

