Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Módulo de imagen térmica no refrigerado LWIR 400x300/17um con termografía
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Η θερμική κάμερα νυχτερινής όρασης LWIR 384x288 17μm
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη LWIR ενότητα 640x512 12μM θερμικής λήψης εικόνων ανταλλαγή-γ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
1280x1024 Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR για κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Συμπαγής θερμική μονάδα απεικόνισης LWIR TWIN612 για Πυρόσβεση & Διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπαγής πυρήνας 640x512 12μm καμερών θερμικής λήψης εικόνων σχεδίου μη ψυχόμενος LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με το ποσοστό πλαισίων 25Hz/30Hz για ADAS
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία θερμικής υπέρυθρης κάμερας παρακολούθησης LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυγεία LWIR 1280x1024 Θερμική κάμερα για θερμική κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR 640x512 12μM για την πυροσβεστική διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

