Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Πυρήνας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 640X512/12μm για τη σαφείς απεικόνιση & την εφαρμογή AIoT
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
OEM Μικρομεγέθη μη ψύκνωσης LWIR θερμικής απεικόνισης 256x192/12μm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Φορητή μη ψύκτη θερμική απεικόνιση με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm για θερμογραφία
| Εφαρμογές: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
|---|---|
| Τύπος: | Μη ψυχρή θερμική κάμερα LWIR |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
640x512 / μη ψυχόμενες πολλαπλάσιες τυποποιημένες διεπαφές ενότητας 12μm LWIR θερμικές
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 256x192 12μM καμερών LWIR θερμική για το έξυπνο σπίτι
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (εξατομικεύσιμος) |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 καμερών RS232 LWIR θερμικός για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σαφής πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με 640x512 12μM υπέρυθροι ανιχνευτές
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία LWIR θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και μέγεθος pixel 12μm
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Θερμική κάμερα για ανίχνευση πυρετού, μη ψύκτη θερμική μονάδα LWIR 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

