Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Ελαφρύς πυρήνας καμερών LWIR θερμικός με τους μη ψυχόμενους υπέρυθρους ανιχνευτές 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 Μονάδα θερμικής απεικόνισης ενσωματωμένη σε drones για επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
| NETD: | ≤40mK |
Ελεύθερη υπέρυθρη ενότητα καμερών ακτινοβολίας για την ιατρική θερμική διαλογή εικόνας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης μικροβολόμετρου FPA VOx χωρίς ψύξη με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| ανιχνευτής κάμερας υπέρυθρου: | Uncooled LWIR FPA 120x90/12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
Υπέρυθρη ενότητα 384x288 17um θερμικής λήψης εικόνων στην ιατρική διάγνωση
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
PLUG617 LWIR θερμική κάμερα ασφαλείας με ανάλυση 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μοντέλο κάμερας θερμικής παρακολούθησης υψηλής ανάλυσης LWIR χωρίς ψύξη < 30mK NETD
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 256x192 12μM καμερών μικροϋπολογιστών LWIR θερμικός με το φακό 3.2mm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 700mW |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 256x192 12μM καμερών μικροϋπολογιστών LWIR θερμικός με το φακό 3.2mm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

