Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Θερμική κάμερα VOx για την ανίχνευση πυρετού, πυρήνας 400x300/17μm καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενο LWIR 640x512 12μM θερμικός πυρήνας καμερών για Thermography
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12μm Ενότητα υπέρυθρης κάμερας για drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ανέπαφη Θερμική Κάμερα LWIR Drone 640x512 12μm για Πυρόσβεση & Διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας 640x512 12μM καμερών LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψύκνωτη υπέρυθρη θερμική κάμερα παρακολούθησης ασφαλείας με προαιρετικό φακό
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
RS058 Cryocooler δρόσισε τη θερμική ενότητα T2SL LWIR 640x512/15μm καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm (LW) |
LWIR 320x256/30μm Ψυκτικός Πυρήνας υπέρυθρης κάμερας με 20mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Μοντέλο θερμικής κάμερας LWIR για την ανίχνευση πυρετού 400x300/17μm για ιατρική διάγνωση
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

