Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Αξιοπρόσιτη μη ψυγμένη θερμική κάμερα LWIR 256×192/12μm για κινητό τερματικό
| Τύπος: | φορητή θερμική κάμερα |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
Μη ψυχόμενη θερμική κάμερα LWIR Plug-in με ανάλυση 120×90/12μm, Διασύνδεση USB2.0 και τάση λειτουργίας 3.3V
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
|---|---|
| Τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής κάμερας |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 120×90/12μm |
Γρήγορη θερμική κάμερα κηφήνων ολοκλήρωσης με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο θερμικό ανιχνευτή
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
256x192 12μm θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο πλήρως βελτιστοποιημένο ανταλλαγή-γ καμερών
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 καμερών για την ανίχνευση στόχων υψηλής ταχύτητας
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
400x300 17μm συμπαγής ΝΟΜΙΣΜΆΤΩΝ πυρήνας καμερών σειράς μη ψυχόμενος θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
| NETD: | <40mK |
MCT MWIR Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα 640x512 / 15μm Για Ανίχνευση Μεγάλης Εμβέλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 12μM καμερών ενότητας υψηλή θερμική ευαισθησία
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Ψυχόμενος θερμικός πυρήνας κάμερας 320x256 30μm για ανίχνευση διαρροών αερίων VOCs
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Δροσισμένη cOem ενότητα καμερών με τον υπέρυθρο ανιχνευτή MWIR MCT 1280x1024 12um
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

