Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Ανεψυγμένη υπέρυθρη κάμερα LWIR 1280x1024/12μm με καθαρή θερμική απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
| NETD: | <30mK |
Θερμική Κάμερα LWIR Χωρίς Ψύξη PLUG612 640x512/12μm
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Υψηλός πυρήνας μη ψυχόμενο NETD 30mk 8~14μm καμερών ευαισθησίας LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ελαφριά & εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με αισθητήρα ανιχνευτών LWIR 640x512/12μm τον υπέρυθρο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Θερμική ενότητα καμερών σειράς ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή 400x300/17μm LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| Υλικό: | Οξείδιο βανδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
120×90 Ανάλυση 12μm Μέγεθος εικονοστοιχείων Μη ψύξη LWIR Θερμική κάμερα Μονάδα με καθολικές διεπαφές ελέγχου
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
3 θερμικός πυρήνας καμερών άξονα LWIR με το φασματικό ποσοστό 8~14μM για τα ρομπότ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών με το διάφορο ευφυή αλγόριθμο εικόνας
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

