Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 12μM καμερών ενότητας υψηλή θερμική ευαισθησία
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα Με Ανιχνευτή Υπέρυθρων MCT MWIR 640x512 / 15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Μικροσκοπικός πυρήνας 40mk 0.7W καμερών μεγέθους μη ψυχόμενος υπέρυθρος για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ μη ψυχόμενο 256x192 καμερών μικροϋπολογιστών θερμικό ψήφισμα 12μm ενότητας μέγεθος εικονοκυττάρου
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (εξατομικεύσιμος) |
Υψηλός πυρήνας 640x512 καμερών ευαισθησίας MCT MWIR για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3.7~4.8μm |
Γρήγορη ολοκλήρωση MCT MWIR Ψυχροποιημένη θερμική μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
384x288 17μM μη ψυχόμενη θερμική γρήγορη ολοκλήρωση ενότητας για τη διάγνωση υγείας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
15μm 640x512 MCT MWIR Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα Με Ενσωματωμένη Συναρμολόγηση Ψύκτη Dewar
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Κρυοψύκτη: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
Ανιχνευτής υπέρυθρης απεικόνισης ψυχόμενου αερίου MWIR με ανάλυση 320x256, μέγεθος pixel 30μm και NETD 10mK για ανίχνευση διαρροών αερίου
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |

