Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
50pin οι ΩΡΕΣ διασυνδέουν το μη ψυχόμενο πυρήνα καμερών θερμικής λήψης εικόνων για τη ζωική παρατήρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών με το φακό 25mm για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενισχυμένος πυρήνας καμερών σαφήνειας και ακρίβειας HD 1280x1024 θερμικός
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ψυγμένος ανιχνευτής υπέρυθρου LWIR 640x512 / 15μm ενσωματωμένος σε συστήματα EO-IR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Φορητή 120×90/12μm μονάδα υπέρυθρης κάμερας επιπέδου κυλίνδρου για ανίχνευση θερμοκρασίας
| Τύπος: | Plug-in κάμερα θερμικής απεικόνισης |
|---|---|
| ανιχνευτής κάμερας υπέρυθρου: | Uncooled LWIR FPA 120x90/12μm |
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| Τύπος: | Μονάδα ψύξης κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
HD LWIR δρόσισε τη θερμική υψηλή θερμική ευαισθησία πυρήνων 640x512 καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

