Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ lwir thermal imaging security camera ] αγώνας 245 προϊόντα.
Υπαίθρια ενότητα 640x512 12μM θερμικής λήψης εικόνων LWIR μη ψυχόμενη με το φακό 25mm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψυχόμενη ενότητα 256x192/12μm θερμικής λήψης εικόνων για τα κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700 mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία θερμικής απεικόνισης 256x192/12μm για κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700 mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα θερμικής λήψης εικόνων ψηφίσματος 1280x1024 με το φακό ζουμ 30 - 180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ποσοστό πλαισίων: | 25Hz |
Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας 1280x1024/12μm για θερμική απεικόνιση υψηλής σταθερότητας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 17μm καμερών θερμικής λήψης εικόνων για τη ζωική παρατήρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Βούλωμα στη μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 καμερών θερμικής λήψης εικόνων για ADAS
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Uncooled Thermal Imaging Camera Module 640x512 17μm for Animal Observation
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |

