Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal imaging security camera core ] αγώνας 338 προϊόντα.
Διαφανής θερμική απεικόνιση MWIR ψυγμένος ανιχνευτής IR 640x512/15μm
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45℃~+71℃ |
Εγχειρίδιο θερμικής κάμερας 4V ~ 6V με σταθερή εστίαση 19mm/24mm
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
400x300 / πυρήνας καμερών 17μm θερμικός που ενσωματώνεται στα θερμικά κάμερα ασφαλείας για την επιτήρηση
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 256x192 12μM καμερών μικροϋπολογιστών LWIR θερμικός με το φακό 3.2mm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| Τύπος: | Μονάδα ψύξης κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Μικροσκοπικός πυρήνας 120x90/17μm καμερών θερμικής λήψης εικόνων VOx FPA
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Ψήφισμα: | 120x90 |
Μη ψυχόμενη ενότητα κάμερων ασφαλείας LWIR 256x192/12μM θερμική
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Βάρος: | 8.9g±0.5g (συμπεριλαμβανομένου του φακού 3.2mm) |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
256x192 12μm θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο πλήρως βελτιστοποιημένο ανταλλαγή-γ καμερών
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
Εξαιρετικά σαφής δροσισμένος πυρήνας καμερών MWIR
| Χρησιμοποιημένος για: | Κάμερα παρακολούθησης |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
640x512 Μονάδα θερμικής απεικόνισης ενσωματωμένη σε drones για επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
| NETD: | ≤40mK |

