Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal imaging security camera core ] αγώνας 338 προϊόντα.
Μοντέλο θερμικής κάμερας 120×90/12μm χωρίς ψύξη για κινητές εφαρμογές, συνδεδεμένο με smartphone
| Τύπος: | Θερμική κάμερα σε μέγεθος τσέπης |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 120×90/12μm |
Φορητή μη ψύκτη θερμική απεικόνιση με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm για θερμογραφία
| Εφαρμογές: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
|---|---|
| Τύπος: | Μη ψυχρή θερμική κάμερα LWIR |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
100Hz ρυθμός εικόνας MWIR Θερμική απεικόνιση Ενότητα ψύξη HgCdTe 640x512/15μm
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Φορητή μονάδα θερμικής απεικόνισης με ανιχνευτή υπέρυθρου επιπέδου κυψελίδας ανάλυσης 120×90 και διεπαφή USB2.0
| Τύπος: | Plug-in θερμική κάμερα |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Φορητή και Οικονομική Θερμική Μονάδα Απεικόνισης iMC112 με Ανάλυση 120×90
| Ετικέτα: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
| Χρησιμοποιείται για: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
Μεγάλη ακρίβεια 256×192/12μm Μέγεθος pixel μη ψύκνωτη θερμική μονάδα απεικόνισης για τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής μονάδας |
Εγχειρίδιο εστίασης 640x512 Ανάλυση Μικροβολόμετρος Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
Θερμική κάμερα πυρήνας 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |

