Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal imaging security camera core ] αγώνας 338 προϊόντα.
Τύπος ΙΙ δροσισμένο υπέρπλεγμα υπέρυθρο μακροχρόνιο κύμα 320x256/30μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm LW |
Πιό δροσερή συνέλευση διασπασμένο περιστροφικό Stirling Cryocooler σκεύων Δεωαρ RS046H ενσωματωμένη 400mW
| Ισχύς ψύξης: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Μίνι μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 400x300/12μm
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρος |
400mW RS046 ακέραιο περιστροφικό Stirling Cryocooler για τους δροσισμένους υπέρυθρους ανιχνευτές
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,2W (130mW@100K@20℃) |
Ανιχνευτές υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη με ψύκτη κρύσης RS058
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Μακρύ μήκος κύματος: | 7,7~9,5 (LW) |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Ελαφριά ολοκληρωμένη περιστροφική κρυοψύκτη Stirling 750mW για ψυγμένους ανιχνευτές υπέρυθρου
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Πιό δροσερή συνέλευση 320x256/30μm σκεύων Δεωαρ MWIR ενσωματωμένη HgCdTe δροσισμένος ανιχνευτής IR
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |

