Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal imaging security camera core ] αγώνας 338 προϊόντα.
Γρήγορη ανάπτυξη ενότητας 400x300/17μm καμερών VOx μη ψυχόμενη υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
Ανάλυση 256×192, Μέγεθος Pixel 12μm, Μονάδα Θερμικής Κάμερας Plug-in με Κατανάλωση Ισχύος 300mW
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Θερμική κάμερα 256×192/12μm μη ψυχόμενη, συνδεδεμένη με smartphone, για θερμά σημεία σε ηλεκτρικές εγκαταστάσεις και εφαρμογές για κινητά
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα Με Ανιχνευτή Υπέρυθρων MCT MWIR 640x512 / 15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Γρήγορη ολοκλήρωση MCT MWIR Ψυχροποιημένη θερμική μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
320x256 Ανάλυση 30μm Μέγεθος Pixel MWIR Ψυχροποιημένη οπτική μονάδα απεικόνισης αερίου με 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ μη ψυχόμενο 256x192 καμερών μικροϋπολογιστών θερμικό ψήφισμα 12μm ενότητας μέγεθος εικονοκυττάρου
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (εξατομικεύσιμος) |
Ραδιομετρική θερμική κάμερα VOx χωρίς ψύξη 640X512/12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |

