Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal imaging security camera core ] αγώνας 338 προϊόντα.
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Μη ψυχόμενη ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα πυρήνων 640x512/17μm ενότητας καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 256x192/12μm καμερών cOem για τη κάμερα νυχτερινής όρασης
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
Θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς ενότητας καμερών υψηλής ανάλυσης cOem IR
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα πυρόσβεσης Μη ψυγμένη θερμική μονάδα LWIR 640x512/12μm
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
Μη ψυχόμενη κάμερα 50Hz ανιχνευτών FPA θερμική για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία 640x512 Θερμική κάμερα 12μm Τυπικό NETD 40mk Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα μη ψυχόμενο οριζόντια 30mK καμερών LWIR για ADAS
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Βιομηχανική Thermography LWIR θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
PLUG612 Θερμική μονάδα κάμερας χωρίς ψύξη VOx LWIR 640x512/12μm για κάμερα παρακολούθησης
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |

