Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ thermal imaging security camera core ] αγώνας 338 προϊόντα.
640x512 12μm μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας απεικόνισης ανιχνευτών LWIR υπέρυθρος
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
Ανιχνευτής υπέρυθρης απεικόνισης ψυχόμενου αερίου MWIR με ανάλυση 320x256, μέγεθος pixel 30μm και NETD 10mK για ανίχνευση διαρροών αερίου
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
Δροσισμένες cOem ενότητες 320x256 30μm καμερών υπέρυθρη ενότητα καμερών
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Μη ψυγεία LWIR θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και μέγεθος pixel 12μm
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας iMC112 με μικροβολόμετρο FPA (επίπεδο επιφανείας) 120×90/12μm, μη ψυχόμενο
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| Ετικέτα: | 120×90/12μm |
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχόμενο μικροβολόμετρο FPA |
800x600 17μm μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής για θερμική απεικόνιση και θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 35x25x7,4mm |
400x300 12μm θερμικοί υπέρυθροι ανιχνευτές μη ψυχόμενο VOx Microbolometer για Thermography
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Ψήφισμα: | 400x300 |
Υψηλός θερμικός αισθητήρας 400x300/17μm VOx ευαισθησίας για τα σκληρά περιβάλλοντα
| Αισθητήρας: | Οξείδιο του βαναδίου FPA |
|---|---|
| μέγεθος: | 30x19,8x7,32mm |
| τύπος: | Μη ψυχόμενο μικροβολόμετρο |

