Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct ] αγώνας 156 προϊόντα.
MCT MWIR Cooled Thermal Module 15μm 640x512 για ωφέλιμο φορτίο πολλαπλών αισθητήρων
| Μέγεθος: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤650 γρ |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
MCT MWIR Mid Wave Cooled Thermal Imaging Module 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
HD MWIR MCT Cooled Infrared Detector 1280x1024 12μM
| Τύπος: | MWIR Cooled IR Ανιχνευτής |
|---|---|
| Υλικό: | MCT |
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
Το μέσο μήκος κύματος δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή 640x512 15μm
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρος |
|---|---|
| Υλικό: | MCT |
| Τύπος: | Δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής |
Υψηλή ενότητα 320x256/30μm MCT MWIR καμερών ευαισθησίας θερμική που δροσίζονται
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 1~200Hz Ρυθμιζόμενο |
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
LS734 Linear Stirling Cryocooler for Cooling MCT Cooled Infrared Detector
| MTTF: | ≥20000 ώρες |
|---|---|
| Μέθοδος ολοκλήρωσης: | IDDCA |
| Βάρος: | ≤1,0kg |
δροσισμένη IR ενότητα καμερών ολοκλήρωσης MCT MWIR ανιχνευτών 15μm 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Φασματική σειρά: | 3.7~4.8μm |
Δροσισμένη cOem ενότητα καμερών με τον υπέρυθρο ανιχνευτή MWIR MCT 1280x1024 12um
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
MCT δρόσισε το υπέρυθρο μέσο κύμα FPA 128x128 25μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
FPA MCT Cooled Infrared Detector Mid Wave 128x128 / 25μm
| Ψήφισμα: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |

