Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct ] αγώνας 156 προϊόντα.
MCT MWIR δρόσισε την υπέρυθρη ολοκλήρωση 1280x1024 12μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα ανιχνευτών: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Ποσοστό πλαισίων: | 1~100Hz διευθετήσιμος |
| Χρησιμοποιημένος για: | Δευτεροβάθμια ανάπτυξη |
Δροσισμένη ενότητα 1280x1024/12μm MCT MWIR καμερών υψηλής ανάλυσης cOem
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Ενσωματωμένη δομή ενότητας 640x512 15μm καμερών RS046 MCT MWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
MCT MWIR δρόσισε τη θερμική ενότητα 15μm 640x512 RS046 Cryocooler
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Εύκολη ολοκλήρωση 640x512/15μm ενότητας θερμικής λήψης εικόνων MCT MWIR υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Θερμική ενότητα 1280x1024/12μm καμερών υψηλής ανάλυσης MCT MWIR για την ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Δροσισμένος πυρήνας 640x512 15μM καμερών MWIR θερμικός για την επιτήρηση μακροχρόνιας σειράς
| Τύπος: | Δροσισμένη ενότητα καμερών |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Μέγεθος: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤650 γρ |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
LS734 Linear Stirling Cryocooler for Cooling MCT Cooled Infrared Detector
| Βάρος: | ≤1,0kg |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμικός κρυοψύκτη Stirling |
| MTTF: | ≥20000 ώρες |
MCT MWIR Infrared Detector Cooled Thermal Module 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |

