Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct ] αγώνας 156 προϊόντα.
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
RS422 99,5% δροσισμένος πυρήνας 1280x1024 12μM ενότητας ανιχνευτών IR εικονοκυττάρου ποσοστό
| Υψηλή ανάλυση: | 1280X1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Μονάδες Κάμερας Υπέρυθρης Ψύξης 320x256 30μm Με Φακό Σταθερού Zoom 55mm
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
384x288 / 17μm υπέρυθρη καμερών ενότητας σειρά ν-οδηγών πυρήνων μη ψυχόμενη για το ασφαλές Drive
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
C615S τύπος ΙΙ δροσισμένος LWIR υπέρυθρος ανιχνευτής 640x512/15µm υπερπλέγματος
| υλικό: | T2SL |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Πυρηνικό πυρήνα κάμερας υπερύθρων διαρροής αερίου με ανιχνευτή υπερύθρων 320x256/30μm
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας υπέρυθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
Υψηλές δροσισμένες ευαισθησία ενότητες 25mK καμερών με την οριζόντια κατεύθυνση εικόνας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
HD δροσισμένη ενότητα 1280x1024 12μM θερμικής λήψης εικόνων έλεγχος μακροχρόνιας σειράς
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
640x512 Ανάλυση 15μm Μέγεθος Pixels MWIR Ψυχροποιημένος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης για VOCs Ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τυπικό NETD: | 25mK (F1,5) |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
Ανιχνευτής υπέρυθρης ακτινοβολίας MWIR ανάλυσης 320x256 με μέγεθος εικονοστοιχείου 30μm για ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1,5) |
| Βάρος (ζ): | ≤600g |

