Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ mct ] αγώνας 156 προϊόντα.
MWIR δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή θερμικής λήψης εικόνων για τα κάμερα παρακολούθησης
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
Διαφανής θερμική απεικόνιση MWIR ψυγμένος ανιχνευτής IR 640x512/15μm
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45℃~+71℃ |
1280x1024 12μm θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών HD
| Υψηλή ανάλυση: | 1280x1024 |
|---|---|
| Φασματική σειρά: | 3.7~4.8μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
Παρακολούθηση ασφαλείας MWIR ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής 640x512/12μm
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
1280x1024 12μm Megapixels Ψυχροποιημένος ανιχνευτής υπέρυθρου FPA Υψηλή ευαισθησία
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 καμερών για την ανίχνευση στόχων υψηλής ταχύτητας
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
MWIR δρόσισε τη θερμική ενότητα 1280x1024 με το συνεχή φακό ζουμ 37.5~750mm/F4
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Θερμική μονάδα ψύξης 640x512 / 15μm με συνεχές φακό ζουμ 60~240mm/F4
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μM για το μακρινό σύστημα παρακολούθησης
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |

