Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
COIN612R πυρήνας θερμικής λήψης εικόνων, θερμική κάμερα HD για τον κηφήνα
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα οχήματος 384x288/17μm με έξυπνο συναγερμό
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα μικροθερμικής κάμερας με ανάλυση 256x192 και μέγεθος pixel 12μm για χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα με 384x288 17μm μη ψυχόμενος ανιχνευτής IR
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και 12μm pixel pitch για μέτρηση θερμοκρασίας -20°C~+550°C
| Ψήφισμα: | 256×192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
384x288 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Σχεδιασμός χωρίς κλείστρα LWIR Uncooled θερμική κάμερα
| Ψήφισμα: | 384x288 /12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
120×90 Ανάλυση 12μm Μέγεθος εικονοστοιχείων Μη ψύξη LWIR Θερμική κάμερα Μονάδα με καθολικές διεπαφές ελέγχου
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Μη ψυγεία 640x512 Θερμική κάμερα 12μm Τυπικό NETD 40mk Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχρή μονάδα θερμικής κάμερας LWIR με ανάλυση 256x192 12μm Pixel Pixel και 330mW κατανάλωση ενέργειας
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 330mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας LWIR με εύρος μέτρησης θερμοκρασίας -20℃~150℃/0~550℃
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

