Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Μη ψυγεία LWIR 1280x1024 Θερμική κάμερα για θερμική κάμερα ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Μη ψυγμένη θερμική κάμερα με ανάλυση 1280x1024 και μέγεθος pixel 12μm για λειτουργία χωρίς κλείστρα στην ασφάλεια και την παρακολούθηση
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz |
Θερμική ενότητα 400x300/17μm καμερών LWIR με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| NETD: | <30mK |
|---|---|
| Βάρος: | ≤77 γρ |
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
256x192 12μm θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο πλήρως βελτιστοποιημένο ανταλλαγή-γ καμερών
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
1280x1024 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας FPA για ασφάλεια
| NETD: | ≤ 30mK |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz |
Υψηλός πλαισίων πυρήνας 15μm 640x512 καμερών ποσοστού MWIR θερμικός με το δοχείο ψύξης RS058 Cryo
| τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Βιομηχανικής κλάσης 1280x1024 12μm Θερμική Κάμερα Module Με Υψηλό Εύρος Θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 / πυρήνας καμερών 17μm θερμικός που ενσωματώνεται στα θερμικά κάμερα ασφαλείας για την επιτήρηση
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |

