Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Μη ψυχόμενο θερμικό ψήφισμα πυρήνων 640x512 καμερών για την υπαίθρια ζωική παρατήρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Υψηλή ευαισθησίας θερμική ενότητα 640x512/15μm καμερών καμερών δροσισμένη πυρήνας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
Μικροσκοπικός πυρήνας θερμικής κάμερας 256x192/12μm με ισχύ 330mW για εφαρμογές AIoT
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
Υψηλή ενότητα 320x256/30μm MCT MWIR καμερών ευαισθησίας θερμική που δροσίζονται
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 1~200Hz Ρυθμιζόμενο |
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
UAV μη ψυχόμενο θερμικό ψήφισμα ενότητας 640x512 καμερών ωφέλιμων φορτίων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 καμερών για την ανίχνευση στόχων υψηλής ταχύτητας
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
|---|---|
| υλικό: | Φωνή |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας LWIR VOx υψηλής ευαισθησίας, μη ψυχόμενη 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης με ανάλυση 1280x1024 με φακό ζουμ 30-180mm και ανιχνευτή LWIR χωρίς ψύξη
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz |

