Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας μακρών κυμάτων FPA 400x300/17μm VOx καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (Προσαρμόσιμο) |
MegaPixel 1280x1024 Ανάλυση 12μm Μέγεθος pixel Uncooled LWIR Thermal Camera Core με λειτουργία χωρίς κλείστρο
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Κέντρο θερμικής κάμερας Mini212G2 με ανάλυση 256×192 και 12μm Pixel Pitch για χαμηλή κατανάλωση ισχύος 330mW
| Ψήφισμα: | 256×192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 640x512 12μM καμερών μακροχρόνιες υπέρυθρες ακτίνες κυμάτων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική κάμερα 384x288 17μM LWIR για τη διαλογή θερμοκρασίας σώματος
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Σώματος θερμοκρασίας ενότητα 384x288 17μM καμερών διαλογής μη ψυχόμενη θερμική
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας παρακολούθησης χωρίς ψύξη LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
640x512 12μm υπέρυθρη θερμική ενότητα PLUG612R LWIR καμερών για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
384x288 17μm τοποθετημένη όχημα θερμική κάμερα με τον ευφυή συναγερμό
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 πυρετός που καλύπτει τη θερμική ενότητα καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

