Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 414 προϊόντα.
PLUG612R μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών κηφήνων θερμικός για πυροσβεστικό Rescuse
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
θερμική ενότητα καμερών 1280x1024 LWIR με το φακό ζουμ 30mm - 180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μη ψυγείο 640x512/12μm Θερμική μονάδα κάμερας Ελαφρύ βάρος
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| NETD: | <40mK |
Τυπική μονάδα θερμικής κάμερας χωρίς ψύξη 640x512 30Hz NETD 40mk για drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπαγής θερμική κάμερα μη ψυχόμενο 640x512 κηφήνων LWIR για την πυρόσβεση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
384x288 / 12μm Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας LWIR για ομαλή απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 384x288 / 12μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz |
| Τυπικό NETD: | ≤ 30mK |
Θερμική κάμερα για ανίχνευση πυρετού Μη ψυγμένη θερμική μονάδα LWIR 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υψηλός πυρήνας NETD <30mk ενότητας καμερών ευαισθησίας υπέρυθρος θερμικός
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Υπέρυθρη θερμική ενότητα 120x90 8~14μm καμερών διεπαφών DVP
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Ψήφισμα: | 120x90 |
Μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών Microbolometer θερμικός για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

