Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
EYAS330 MWIR Ενότητες ψύξης κάμερας υπέρυθρου πυρήνα κάμερας 320x256 30μm
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
ο πυρήνας καμερών 15μm 640x512 MCT MWIR δρόσισε την υπέρυθρη γρήγορη ολοκλήρωση ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Κρυοψύκτη: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
EYAS330 δροσισμένος MWIR καμερών πυρήνας 320x256 30μm καμερών ενοτήτων υπέρυθρος
| Μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
640x512/15μm Ενότητες ψύξης κάμερας RS058 T2SL LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm (LW) |
Θερμική κάμερα απεικόνισης Plug-in με αισθητήρα 120×90/12μm Uncooled VOx Microbolometer και Focus Free ≤50mK NETD
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Υπέρυθρος αισθητήρας: | 120×90/12μm |
| Λειτουργία εστίασης: | Ελεύθερη εστίαση |
15μm 640x512 MCT MWIR Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα Με Ενσωματωμένη Συναρμολόγηση Ψύκτη Dewar
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Κρυοψύκτη: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
320x256/30μm Ενότητες ψύξης φωτογραφικής μηχανής με φακό 55mm Ανίχνευση διαρροής αερίων
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Γρήγορη ολοκλήρωση MCT MWIR Ψυχροποιημένη θερμική μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Μέγεθος: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤650 γρ |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Γρήγορη ενσωμάτωση MCT MWIR Cooled Thermal Module σε Drones 50Hz/100Hz
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |

