Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
1280x1024 / δροσισμένη ενότητα ΑΓΓΕΛΙΏΝ 12μm MCT IR ανιχνευτής για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Υψηλή ευαισθησία: | NETD≤20mK |
| Κατανάλωση ρεύματος: | 9W |
HD δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής MWIR που ενσωματώνεται στα κάμερα ασφαλείας
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενσωμάτωση συστήματος |
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
Μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα 640x512 17μM καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR για κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
MWIR δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή θερμικής λήψης εικόνων για τα κάμερα παρακολούθησης
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Παρακολούθησης LWIR 640x512/17μm χωρίς ψύξη
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Υπέρυθρη θερμική ενότητα 640x512 9Hz 60Hz κάμερων παρακολούθησης LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |

