Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Γρήγορη ανάπτυξη ενότητας 400x300/17μm καμερών VOx μη ψυχόμενη υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
400x300 17μm θερμικός πυρήνας κάμερων ασφαλείας με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
640x512/12μm Drone Infrared Camera Module για την επιθεώρηση της ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤40mk |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σταθερή απόδοση iSE1212 Μη ψύκνωτη υπέρυθρη θερμική απεικόνιση με ανάλυση 1280x1024 και μέγεθος pixel 12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εύκαμπτος μη ψυχόμενος θερμικό Imager πυρήνας ενότητας με LWIR 640x512/12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR RS058 για την οπτικοποίηση αόρατων ΠΟΕ
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Βούλωμα στη μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 καμερών θερμικής λήψης εικόνων για ADAS
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών με το φακό 25mm για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
T2SL ενσωματωμένος σκεύων Δεωαρ πιό δροσερός ανιχνευτής IR συνελεύσεων διπλός δροσισμένος ζώνη
| Ψήφισμα: | 320x256 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 30μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <9W |

