Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR 640x512/12μm για την έξυπνη αναπαραγωγή
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
PLUG1212 μη ψυχόμενη ενότητα HD LWIR 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
384x288 υπέρυθρη θερμική ενότητα 17um για τη μέτρηση της ανθρώπινης θερμοκρασίας δερμάτων
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
ΛΑΦΔ330Ζ3 Ψυχροποιημένος υπέρυθρος ανιχνευτής με ανάλυση 320x256 30μm Pixel Pitch και 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| τύπος: | Ψυχροποιημένος ανιχνευτής υπέρυθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
Οπτική κάμερα απεικόνισης αερίων με ψυγείο MWIR υπέρυθρου μεγέθους 320x256/30μm για την ανίχνευση διαρροών αερίων
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας υπέρυθρων |
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρες |
μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη 640x512 12μM ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας IR με Ψύξη, Ανάλυση 320x256, 30μm Pixel Pitch και NETD 20mK για Οπτική Απεικόνιση Αερίων
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| Τυπικό NETD: | 20mK (F1.5) |
Ν-Driver384 υπέρυθρη ενότητα 384x288 καμερών νυχτερινής όρασης για το ασφαλές Drive
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

