Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 384x288 17μM LWIR για την ιατρική θερμική διαλογή εικόνας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Uncooled Thermal Imaging Camera Module 640x512 17μm for Animal Observation
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
640x512/12μm Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας μικρού μεγέθους για ωφέλιμα φορτία UAV
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εμφύλιο κάμερας υπέρυθρου με σταθερή εστίαση Αθερμικό φακό 19mm/24mm
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
Μη ψυχόμενη ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα πυρήνων 640x512/17μm ενότητας καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Γκοφρετών βιομηχανικός IR επιπέδων συσκευάζοντας μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας ανιχνευτών LWIR
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας θερμικής λήψης εικόνων FPA
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
GAVIN330 MWIR Θερμική Μονάδα Εικόνας Υψηλής Αξιότητας 320x256/30μm
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| υλικό: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
LWIR 256x192 Ανάλυση 12μm Pixel Pitch Focus Ελεύθερη υπέρυθρη κάμερα για ασφάλεια
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
υπέρυθρος πυρήνας καμερών 384x288 17um για ιατρικό Thermography
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

