Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Υψηλά θερμικά κάμερα ασφαλείας δροσισμένο ενότητα HgCdTe 640x512 15μm ποσοστού MWIR πλαισίων
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
Φορητή μονάδα θερμικής απεικόνισης με ανιχνευτή υπέρυθρου επιπέδου κυψελίδας ανάλυσης 120×90 και διεπαφή USB2.0
| τύπος: | Plug-in θερμική κάμερα |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
100Hz ρυθμός εικόνας MWIR Θερμική απεικόνιση Ενότητα ψύξη HgCdTe 640x512/15μm
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
384x288 Ανάλυση 17μm Pixel Pitch Vehicle Thermal Imaging Module με οπτικό πεδίο 37°x28° για υποβοήθηση οδήγησης
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640×512 Ανάλυση 15μm Μεγέθους Pixels Οπτική κάμερα απεικόνισης αερίου με φάσμα φασμάτων 3,2-3,5μm για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤5min@12V |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 640x512 |
Fast Integration Cooled IR Camera Core EYAS1212 Mega Pixel 1280x1024 / 12μM
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
PLUG612 μη ψυχόμενος πυρήνας 640x512 12μm καμερών LWIR με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
Γρήγορη ενσωμάτωση ψύξης IR κάμερα πυρήνας EYAS1212 Mega Pixel 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

