Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Εξαιρετικά συμπαγής μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με το φακό 9,1/13/19mm
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Προσαρμοσμένος μη ψυχόμενος πυρήνας 0.7W καμερών θερμικής λήψης εικόνων για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων VOx με την υψηλής θερμοκρασίας ακρίβεια ±2℃
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εξαιρετικά σαφής δροσισμένος πυρήνας καμερών MWIR
| Χρησιμοποιείται για: | Κάμερα παρακολούθησης |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz/100Hz |
Υπερδιαφανής θερμική μονάδα ψύξης 1280x1024 12μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm (MW) |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για: | κάμερα παρακολούθησης |
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
1280x1024 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Uncooled LWIR υπέρυθρη κάμερα για την παρακολούθηση του καιρού
| Χρησιμοποιείται για: | Κάμερα παρακολούθησης |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz |
Εξαιρετικά σαφές 1280x1024 12μm δροσισμένη θερμική ενότητα για τον έλεγχο μακροχρόνιας σειράς
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm (MW) |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για: | κάμερα παρακολούθησης |
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλή ανάλυση: | 1280X1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
RS422 99,5% δροσισμένος πυρήνας 1280x1024 12μM ενότητας ανιχνευτών IR εικονοκυττάρου ποσοστό
| Υψηλή ανάλυση: | 1280X1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Πυρήνας μονάδας κάμερας IR Cooled Monitoring 1280x1024 12μM
| Υψηλής ευκρίνειας: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz/100Hz |

