Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
1280x1024 Uncooled LWIR θερμική κάμερα πυρήνας με 12μm Pixel Pitch και 30~180mm φακό
| Ψηφιακός ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤ 30mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Η θερμική κάμερα νυχτερινής όρασης LWIR 384x288 17μm
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Κεντρική κάμερα υπερύθρων υψηλής ευαισθησίας MCT MWIR με πίνακα εγγύτητας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Γρήγορη ενότητα 384x288 17μM καμερών θερμικής λήψης εικόνων ολοκλήρωσης για την υγειονομική περίθαλψη
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μικροσκοπική κάμερα θερμικής απεικόνισης VOx FPA με ανάλυση 120x90 και πλάτος 12μm για εφαρμογές SWaP-C σε υπερμικροσκοπικό επίπεδο
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
| Ψήφισμα: | 120x90 |
μη ψυχόμενη LWIR 25mm θερμική ενότητα 640x512 12μM φακών για την υπαίθρια ανίχνευση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
256x192 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Μη ψύκνωτη υπέρυθρη θερμική κάμερα για νυχτερινή παρατήρηση
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Uncooled Thermal Module For Drones 640x512 12μM Rate Frame 30Hz
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Αντιληπτική Μονάδα Θερμικής Απεικόνισης Χωρίς Ψύξη 640x512 Φασματικό Εύρος 8~14μm για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενο μικροσκοπικό μέγεθος 640x512 12uM ενότητας θερμικής λήψης εικόνων για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

