Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 414 προϊόντα.
HD δροσισμένη ενότητα 1280x1024 12μM θερμικής λήψης εικόνων έλεγχος μακροχρόνιας σειράς
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Μη ψυχόμενη υπέρυθρη υψηλή ανάλυση 1280x1024 ενότητας LWIR καμερών VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 Μονάδα θερμικής απεικόνισης ενσωματωμένη σε drones για επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
| NETD: | ≤40mK |
Υψηλής ευαισθησίας θερμική κάμερα ασφαλείας μη ψύκνωτη υπέρυθρη μονάδα
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 MCT MWIR Θερμική κάμερα με θερμοκρασία ψύξης με ρυθμό εικόνας 1~100Hz
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Θερμική κάμερα πυρήνας ψυγμένης IR κάμερας 320x256/30μm για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
iSE612 Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας LWIR με ανάλυση 640x512 με μέγεθος pixel 12μm για καθαρή θερμική απεικόνιση
| τύπος: | Uncooled Infrared Core |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 0,8W@50Hz@23±3℃ |
Μη ψυχόμενος LWIR cOem μικρός πυρήνας 256x192 12μm θερμικής λήψης εικόνων μεγέθους
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μίνι μέγεθος TIMO112 Μη ψυγμένη υπέρυθρη μονάδα κάμερας με ανάλυση 120x90 και πλάτος των pixel 12μm
| Ψήφισμα: | 120x90 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

