Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ ir high resolution thermal camera ] αγώνας 416 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη ενότητα καμερών θερμικής λήψης εικόνων 640x512/12μm για UAV/κηφήνων τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυγμένη θερμική μονάδα υπέρυθρου φωτός LWIR με ανάλυση 256x192 και πλάτος εικονοστοιχείων 12μm για φάσμα φάσματος 8~14μm
| Ρυθμός καρέ: | Θερμογραφία: 25Hz, Απεικόνιση: 50Hz |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192 |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων FPA με τον υπέρυθρο ανιχνευτή 400x300
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μικρός πυρήνας 400x300 COIN417G2 θερμικής λήψης εικόνων κυμάτων μεγέθους μακρύς
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υψηλός πυρήνας 640x512 καμερών ευαισθησίας MCT MWIR για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Γρήγορη ενότητα 384x288 17μM καμερών θερμικής λήψης εικόνων ολοκλήρωσης για την υγειονομική περίθαλψη
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,85 W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος θερμικός πυρήνας 25Hz 30Hz ενότητας καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Πυρήνας θερμικής κάμερας υπερύθρων καθαρής εικόνας 640x512/17μm για ADAS
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Μακροχρόνιο κύμα 640x512 12μm μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
TWIN612 αιχμηρές & σαφείς εικόνες ενότητας θερμικής λήψης εικόνων με την ακρίβεια ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

