Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας 640x512 17μM καμερών LWIR για την πυρόσβεση και τη διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
640x512 12µM μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εγχειρίδιο θερμικής κάμερας 4V ~ 6V με σταθερή εστίαση 19mm/24mm
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
640x512 12um θερμική απεικόνιση Μονδίου 8μm έως 14μm NETD < 40mK
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz |
| Συστατικά επέκτασης: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |
Υψηλή ανάλυση 1280x1024 12μm δροσισμένη υπέρυθρη ενότητα καμερών MCT MWIR
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
1280x1024 12μm δροσισμένη ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών IR
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Θερμικός πυρήνας 640x512/12μm καμερών HD LWIR για την επιθεώρηση δύναμης ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
Θερμική κάμερα πυρήνας ψυγμένης IR κάμερας 320x256/30μm για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
Δροσισμένη cOem ενότητα καμερών με τον υπέρυθρο ανιχνευτή MWIR MCT 1280x1024 12um
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

