Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
640x512 12µm UAV θερμικός πυρήνας καμερών για τα τηλεκατευθυνόμενα εναέρια οχήματα
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR 640x512/12μm για την έξυπνη αναπαραγωγή
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική κάμερα VOx για την ανίχνευση πυρετού
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Κέντρο θερμικής κάμερας χειροκίνητης εστίασης με ανάλυση 640×512 8μm έως 14μm Φασματική περιοχή
| Εστία: | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Μη ψυγμένο εστιακό επίπεδο συστοιχίες θερμικής κάμερας πυρήνας 50Hz ρυθμός εικόνας 67g
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας LWIR με σταθερή εστίαση αθερμικού φακού 19mm/24mm
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
Ψυγμένη HgCdTe MWIR Camera Module 640x512/15μm για φορητές θερμικές κάμερες
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | MCT |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
320x256/30μm Θερμική κάμερα Κεντρική ψυγμένη IR κάμερα για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
PAL/NTSC μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών με το συνεχές ζουμ 1~8X
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |

