Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Θερμική κάμερα VOx για την ανίχνευση πυρετού, πυρήνας 400x300/17μm καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα καμερών θερμικής λήψης εικόνων 640x512/12μm για UAV/κηφήνων τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ψυχόμενος θερμικός πυρήνας κάμερας 320x256 30μm για ανίχνευση διαρροών αερίων VOCs
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Ανέπαφη Θερμική Κάμερα LWIR Drone 640x512 12μm για Πυρόσβεση & Διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 12uM θερμικής λήψης εικόνων LWIR για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδες Κάμερας Υπέρυθρης Ψύξης 320x256 30μm Με Φακό Σταθερού Zoom 55mm
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 καμερών LWIR για την οικοδόμηση της ασφάλειας HVAC
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών cOem LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Οικοδόμηση του πυρήνα 640x512/17μm θερμικής λήψης εικόνων ενότητας καμερών IR επιθεώρησης
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x36,6mm |

