Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 243 προϊόντα.
Εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα κάμερων ασφαλείας με LWIR 640x512 12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα LWIR 640x512 17μm κάμερων παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ελαφριά & εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με αισθητήρα ανιχνευτών LWIR 640x512/12μm τον υπέρυθρο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Γρήγορη θερμική κάμερα κηφήνων ολοκλήρωσης με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο θερμικό ανιχνευτή
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Βελτιωμένη μονάδα θερμικής κάμερας SWaP-C iLC212 με φακό 3,2 mm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG617 μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με τον υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR 640x512/17μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
RoHS Uncooled LWIR Drone θερμική κάμερα 640x512 για την πυρόσβεση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα κάμερων ασφαλείας LWIR 256x192/12μM θερμική
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Βάρος: | 8.9g±0.5g (συμπεριλαμβανομένου του φακού 3.2mm) |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 256x192 καμερών LWIR μίνι για τα κάμερα παρακολούθησης θερμικής λήψης εικόνων
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 70 mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

