Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 243 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος θερμικός πυρήνας 640x512 ενότητας καμερών για βιομηχανικό Thermography
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Υπέρυθρος θερμικός πυρήνας 640x512/17μm ενότητας καμερών για βιομηχανικό Thermography
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
640x512 17μm υπέρυθρος θερμικός πυρήνας ενότητας καμερών για βιομηχανικό Thermography
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Θερμική κάμερα πυρήνας ψυγμένης IR κάμερας 320x256/30μm για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
Πυρήνας θερμικής κάμερας υπερύθρων καθαρής εικόνας 640x512/17μm για ADAS
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
Υψηλός πυρήνας NETD <30mk ενότητας καμερών ευαισθησίας υπέρυθρος θερμικός
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
400x300 17μm θερμικός πυρήνας κάμερων ασφαλείας με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
320x256/30μm Ψυγμένη θερμική μονάδα υπέρυθρου για την ανίχνευση διαρροής αερίου μονοξειδίου του άνθρακα
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 30Hz/60Hz |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Ψυχροποιημένη οπτική απεικόνιση με αέριο MWIR υποκόκκινη κάμερα με πυρήνα 320x256/30μm για μέτρηση μέσω φλόγας
| Λειτουργία: | Μέτρηση μέσω φλόγας |
|---|---|
| Εστιακό μήκος: | 23mm/55mm |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
400x300 17μm υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών με τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

