Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 243 προϊόντα.
Μοντέλο κάμερας θερμικής παρακολούθησης υψηλής ανάλυσης LWIR χωρίς ψύξη < 30mK NETD
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Υψηλής ευαισθησίας θερμική κάμερα ασφαλείας μη ψύκνωτη υπέρυθρη μονάδα
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη υπέρυθρη θερμική κάμερα παρακολούθησης ασφαλείας με προαιρετικό φακό
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψυχόμενη ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα πυρήνων 640x512/17μm ενότητας καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 17μm θερμική ενότητα καμερών LWIR μη ψυχόμενη με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Σαφής απεικόνισης μη ψυχόμενος LWIR καμερών κηφήνων θερμικός πυρήνας καμερών ενότητας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυγεία 640x512 Θερμική κάμερα 12μm Τυπικό NETD 40mk Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπαγής θερμική κάμερα μη ψυχόμενο 640x512 κηφήνων LWIR για την πυρόσβεση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

