Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 243 προϊόντα.
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Πυθροκόκκινη κάμερα της σειράς PLUG-R Κεντρική μη ψύκνωτη θερμική κάμερα 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~550℃ |
| NETD: | <30mK |
Πολυσύνθετος πυρήνας καμερών VOx LWIR καμερών κηφήνων θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Τυπική μονάδα θερμικής κάμερας χωρίς ψύξη 640x512 30Hz NETD 40mk για drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Παρακολούθησης LWIR 640x512/17μm χωρίς ψύξη
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Συμπαγής ενότητα 640x512 12μM καμερών LWIR θερμική για το ευφυές υλικό
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία θερμικής κάμερας LWIR 640x512 17μM για την ασφάλεια
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυγεία θερμικής παρακολούθησης LWIR Camera Module 640x512 8~14μm LW
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |

